GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 9535523

nr 953 5523

Tallrikar

12 st, Japan, Imari, diameter: 21

Kondition: nagg slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 6 april 2015
kl 18:26:57

6/4 16:14:37 1      Vinnande bud

Imariporslin